LJZA aprīļa atklātā valdes sēde

12 aprīlis, 2024

sigmund-eTgMFFzroGc-unsplash

Photo by Sigmund on Unsplash

Šomēnes LJZA atklātajā valdes sēdē viesojās Ieva Adamoviča no organizācijas Nucleate Baltics, kas dibināta 2023. gadā. Ieva iepazīstināja ar organizācijas mērķiem un darbību. Nucleate Baltics fokusējas uz studentu sadarbību, atbalsta sniegšanu un mentorēšanu biotehnoloģiju jomā, kā arī palīdzību karjeras veidošanā gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Ieva stāstīja arī par savu pieredzi, veidojot atbalsta sistēmu Latvijā un Baltijas valstīs, kā arī uzsvēra, ka starptautisks sadarbības tīkls nodrošina lielākas iespējas saņemt nepieciešamo atbalstu daudz ātrāk, jo kontaktu loks ir plašs. LJZA un Nucleate Baltics nolēma sadarboties dažādās iniciatīvās.

Sanāksmē atskatījāmies arī uz Ziemeļvalstu-Baltijas valstu jauno akadēmiju sanāksmi Kopenhāgenā, kas notika š.g. aprīļa sākumā. LJZA valdes locekļi un biedri, kuri piedalījās pasākumā, dalījās ar saviem iespaidiem un uzsvēra, ka šis sadarbības formāts ir izcila platforma, lai domātu par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģiona izaicinājumiem un rastu sadarbības partnerus Latvijas jauno zinātnieku iniciatīvām. Pasākuma atskatraksts tiks publicēts LJZA interenta vietnē www.jauniezinatnieki.lv

Sēdes otrajā daļā apspriedām projekta pieteikumu, kurā ķīmijas noares jaunie zinātnieki viesosies skolās, lai dalītos ar savām zināšanām, kā arī varētu atbalstīt LJZA 2024. gada vasaras skolu.

LJZA ikmēneša valdes sēdes ir atvērtas visiem apvienības biedriem. Seko līdzi informācijai LJZA ziņu lapā un Slack kanālā. Kā vienmēr, esam atvērti idejām un iniciatīvām par to, kā veidot labāku zinātnes vidi Latvijā, un aicinām aktīvi iesaistīties LJZA darbībā!

Saistītie raksti