LJZA piedalās ALSRUK konferencē Londonā

26 aprīlis, 2023

Foto-Laura-Buzinska

Foto: Laura Bužinska

Šī gada 21. – 22. aprīlī LJZA valdes locekle Liene Spruženiece un biedres, Laura Bužinska un Ieva Puzo, piedalījās “Latvijas studentu un pētnieku asociācijas Lielbritānijā” (ALSRUK) rīkotajā ikgadējā konferencē Londonā. Tās tēma “Zinātne un inovācijas ilgtspējai. Ar skatu uz Latviju” pulcēja dažādu jomu diasporas zinātniekus un profesionāļus uz diskusijām par ceļu uz ilgtspēju no sociālās, vides un ekonomiskās perspektīvas, un iespējām, ko šāda transformācija var sniegt Latvijai. Šis pasākums sniedza lielisku iespēju tikties ar diasporas kolēģiem no Apvienotās Karalistes un citām Eiropas valstīm, un ceram to turpināt ar kopīgiem sadarbības projektiem!

Pateicamies ALSRUK vadītājai Sandrai Martinsonei par milzīgo darbu, veidojot dialogu un jaunas saiknes starp Latvijas zinātniekiem un industrijas pārstāvjiem pāri robežām, kā arī Latvijas vēstniecībai Apvienotajā Karalistē par jauko uzņemšanu.

Tāpat varam atzīmēt arī veiksmīgu pirmā starptautiskā “Zinātnes pusstopa” aizvadīšanu Londonā, kur pēc konferences LJZA neformālā gaisotnē tikās ar Apvienotajā karalistē dzīvojošajiem studentiem un pētniekiem, lai iepazītos un labāk izprastu tiem aktuālās problēmas un jautājumus.

Saistītie raksti