Atvērta pieteikšanās Latvijas Jauno zinātnieku apvienības (LJZA) vasaras skolai “Zinātne, tehnoloģijas un ētika”

29 jūnijs, 2023

Vasaras-skola-plakats-samazinats-1

Ar prieku izziņojam, ka arī šogad Ruckas muižā, Cēsīs norisināsies Latvijas Jauno zinātnieku apvienības (LJZA) vasaras skola. Aicinām pieteikties gan apvienības biedrus, gan citus jaunos zinātniekus (tajā skaitā maģistrantūras studentus un diasporas jaunos zinātniekus).

Vasaras skola norisināsies no 28. – 30. jūlijam un tajā no dažādiem aspektiem tiks aplūkoti jautājumi saistībā ar zinātni, tehnoloģijām un ētiku, piemēram:
• kā izveidot veiksmīgu karjeru zinātnē,
• produktīva akadēmiskā rakstīšana un publicēšanās,
• mākslīgā intelekta un ChatGPT pielietojums pētniecībā,
• akadēmiskā ētika, un kā rīkoties gadījumos, ja tā tiek pārkāpta.

Tāpat dalībniekiem būs iespēja praktizēt ideju ģenerēšanas un savstarpējās sadarbībsa prasmes, kā arī prezentēt savu pētījumu tēmas īsā un fokusētā formātā, sacenšoties ar pārējiem dalībniekiem par labāko uztāšanos.

Tiks piedāvātas arī neformāla sociālā programma, iekļaujot gan Cēsu pilsētas svētku apmeklējumu, grila vakaru Ruckas muižā un pašorganizētas sporta aktivitātes.

Detalizētu programmu meklē šeit

Lai pieteiktos dalībai, REĢISTRĒJIES ŠEIT līdz 9. jūlijam (vietu skaits ir ierobežots).

Kas ir aicināti piedalīties?
Pasākums būs noderīgs LJZA biedriem, kā arī jaunajiem zinātniekiem, doktorantiem un maģistrantūras pēdējo kursu studentiem no visām zinātņu jomām.

Cik maksā dalība vasaras skolā?
Dalības maksa vasaras skolā ir:
• LJZA biedriem, nakšņojot teltī Ruckas muižas parkā vai uz līdzpaņemta matrača iekštelpās – 20 Eur
• LJZA biedriem maksājot no personīgiem līdzekļiem – 45 Eur;
• LJZA biedriem maksājot no projektu finansējuma – 120 Eur;
• Interesentiem, kas nav LJZA biedri – 120 Eur (kļūsti par LJZA biedru un piedalies par pazeminātu cenu! Iestāšanās LJZA šeit (https://ljza.lv/par-ljza/iestaties-ljza/).
Šī summa iekļauj pilnas pasākuma programmas apmeklējumu, gultasvietu kopmītņu tipa istabās Ruckas muižā, ēdināšanu un tējas/kafijas pauzes.

Pieejamas 2 BRĪVBIĻETES!
LJZA kompensēs dalības maksu diviem maģistrantūras vai doktorantūras līmeņa studentiem. Lai pieteiktos, sūti ne vairāk kā 1 lpp garu motivācijas vēstuli uz info@ljza.lv par to, kāpēc vēlies piedalīties vasaras skolā, kāpēc tev nepieciešams šis atbalsts un kā turpmāk saredzi savu iesaisti LJZA darbībā.

Jautājumu gadījumā raksti uz info@ljza.lv.

Pateicamies mūsu sadarbības partneriem, Fondam “Tavs atbalsts”, Cēsu novada pašvaldībai un Francijas vēstniecībai un Francijas Institūtam Latvijā par finansiālo atbalstu šīs vasaras skolas rīkošanā.

Saistītie raksti